Droga powiatowa przez las posprzątana

Dzięki zaangażowaniu pracowników Centrum Integracji Społecznej w Przychojcu posprzątana została droga powiatowa nr 1241R na trasie Leżajsk – Przychojec.

Każdy, kto przejeżdżał w ostatnim czasie wspomnianą wyżej trasą z pewnością zauważał ogromne ilości śmieci, jakie zalegały po obu stronach drogi. Warto przypomnieć, że wspomniany odcinek w zeszłym roku był kilkukrotnie porządkowany (więcej: http://www.przychojec.pl/2020/09/04/uzytkowniku-drogi-powiatowej-przez-las-nie-smiec/).

Niestety, przynosiło to krótkotrwały efekt. Po kilku, czasami kilkunastu dniach sytuacja się  powtarzała i sterty odpadów ponownie zaśmiecały tą trasę.


Mam nadzieję, że ten rok będzie przełomowy i nie będzie konieczności tak częstego sprzątania. Proszę i apeluję o poszanowanie pracy osób, które uporządkowały ten odcinek drogi. Dbajmy razem o estetykę naszego najbliższego otoczenia oraz o środowisko naturalne.

Jednocześnie dziękuję Pracownikom Centrum Integracji Społecznej za zaangażowanie i wysiłek, jaki włożyli w realizację tego zadania.

Sołtys

Adam Chudy