Patryk Marcinowski z nagrodą Powiatu Leżajskiego!

Tradycja przyznawania nagród przez Powiat Leżajski w dziedzinie kultury, sportu oraz w dowód uznania osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych liczy sobie już kilkanaście lat, co jest dowodem tego, że w powiecie leżajskim nie brakuje kreatywnych, zaangażowanych społecznie i chętnych do rozwijania swoich umiejętności osób.
 

Tegoroczna gala wręczenia nagród odbyła się 16 października w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. Symboliczne statuetki i dyplomy wręczyli nagrodzonym Przewodniczący Rady Powiatu Adam Wylaź, Starosta Leżajski Marek Śliż, Wicestarosta Leżajski Lucjan Czenczek oraz  Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Trębacz.
 
Nagrody Powiatu Leżajskiego w dziedzinie sportu są przyznawane za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej. Otrzymują ją zawodnicy dyscyplin sportu i konkurencji sportowych zarówno indywidualnych jak i zespołowych, trenerzy prowadzący szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym oraz inne osoby tj. działacze sportowi, instruktorzy sportu, animatorzy sportu, organizatorzy sportu, wyróżniający się osiągnięciami w działalności sportowej na terenie powiatu.
 
W tym roku Zarząd Powiatu Leżajskiego na swoim posiedzeniu przyznał nagrody Powiatu Leżajskiego w dziedzinie sportu dla 2 trenerów i 4 działaczy sportowych oraz 39 zawodników, wśród których znalazł się m.in. mieszkaniec Przychojca – Patryk Marcinowski, który osiągał sukcesy jako zawodnik Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku.

Warto przypomnieć, że w dniach 27-29 czerwca Patryk uczestniczył w Pradze w Mistrzostwach Europy Karate Shinkyokushin, podczas których osiągnął znakomity rezultat, zajmując III miejsce w kategorii kumite młodzieżowiec do 85 kg.
 
Serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy kolejnych zwycięskich pojedynków.