Punkt pomocy przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników w Gminie Leżajsk

Wójt Gminy Leżajsk informuje, że uruchamia w Urzędzie Gminy Leżajsk punkt pomocy przy wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników z terenu Gminy Leżajsk, dla których powierzchnia działek referencyjnych w 2017 wynosiła poniżej 10 ha.

Warunkiem jest, że wskazani  rolnicy nie ubiegają się o płatności rolno-środowiskowe, płatności rolno-środowiskowo-klimatyczne, płatności ekologiczne, płatności zalesieniowe.

Pomoc będzie udzielana bezpłatnie w terminie od 1 kwietnia do 15 maja 2018 r. w Urzędzie Gminy Leżajsk (sala konferencyjna III piętro) w godzinach pracy Urzędu od poniedziałku do środy  od godz. 13.00 – do 15.30 po uprzednim zarejestrowaniu się telefonicznie pod numerem 17 240 62 00, 17 240 62 06 lub bezpośrednio w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Gminy na parterze.

Jednocześnie informujemy, że Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w siedzibie Powiatowego Zespołów Doradztwa Rolniczego w Leżajsku przy ul. Mickiewicza 12 (obok Fary) świadczy odpłatnie usługi w zakresie wypełniania e-wniosku o przyznanie płatności oraz potrzebnej dokumentacji w godzinach od 7.30 do 15.30.

Zachęcamy do wcześniejszego składania wniosków. Dzięki temu unikniemy długiego oczekiwania w kolejkach.

Aby uzyskać dostęp do aplikacji konieczne jest podanie danych weryfikacyjnych:
– login
– hasło

Rolnicy są proszeni o zabranie ze sobą wniosek w wersji papierowej, który otrzymali z ARiMR.

W przypadku płatności do zwierząt potrzebne będą numery identyfikacyjne zwierząt.

Przypominamy, że szybsze dostarczenie dokumentów gwarantuje wcześniejszą weryfikację wniosku, a także daje możliwość jego poprawienia do połowy maja bez żadnych konsekwencji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *